טיפול רפואי לתיירים

המדינה הקטנה שלנו מהווה מוקד משיכה לתיירים מכל קצוות העולם שבאים להתפעל מכל מה שיש לה להציע. לשמחתנו, מלבד האורחים הללו, פעמים רבים אנו זוכים לביקור של קרובי משפחה, של חברים ושל אנשים אהובים מהעולם שבאים לנפוש למשך תקופה בארץ הקודש. בין אם אנחנו מארחים אותם בביתנו ובין אם הם מתארחים במלונות, דבר אחד בטוח – חשוב שיהיה לתיירים ולאורחים כיסוי ביטוחי ורפואי מתאים על כל צרה שלא תהיה.

טיפול רפואי לתיירים – מה הם מקבלים?

ביטוח תיירים בישראל הוא מבין הנרחבים בעולם, מה שמעניק לכם ולאורחים שלכם שלוות נפש במשך השהות שלהם. ביטוח רפואי לתיירים במרבית חברות הביטוח נמכר לתיירים עד גיל 70, ובעת ההצטרפות לביטוח תיירים כזו או אחר, יהיה על התיירים המבקרים למלא טופס רפואי קצר שמלבד מקרים חריגים מאושר במהרה.

באופן הזה התיירים יכולים לקבל אישור רפואי מהיר בעת הצורך, גם כאשר הם מגיעים לארץ בהתראה קצרה. ישנן מספר נקודות משותפות למרבית הפוליסות של ביטוח רפואי לתיירים שמאפשרות לתיירים ולאורחים לקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר במקרה של חולי, וחלילה, אפילו במקרים של מוות.

  • במקרים של אשפוז בבית חולים – מימון ההוצאות הנלוות לאשפוז.
  • שירותים רפואיים – קבלה של שירותים שונים בקופות חולים (ללא תשלום של השתתפות עצמית ברוב המקרים) ברחבי הארץ.
  • בדיקות נחוצות – קבלה של כל הבדיקות הנדרשות לאבחון, לרבות הדמיות מסוגים שונים.
  • תרופות – אישור לרכישת תרופות במחירים רגילים בבתי המרקחת השונים.
  • טיפולי שיניים – בעת הצורך, תיירים יכולים לקבל צילומים, בדיקות וטיפולי שיניים מקיפים.
  • פציעות חמורות – הטסה של התייר שנפגע לארץ המוצא שלו.
  • שירותים לאחר שעות העבודה – תיירים יכולים ליהנות משירות רפואי סביב השעון בקופות החולים השונות, באמצעות ביקורי בית ובמוסדות השונים שנותנים שירותים לאחר שעות הפעילות בקופות החולים.
  • תאונות אישיות – ביטוח תיירים נותן כיסוי במקרים חמורים של תאונות, של נכות שנגרמה כתוצאה מהן או אפילו של מוות.
  • אירועים של מוות – אף על פי שאיננו רוצים לחשוב על האפשרות הזו, במרבית הפוליסות של ביטוח רפואי לתיירים בארץ יש אפשרות גם להטסת גופת המת בחזרה לארץ המוצא שלו.

טיולים בארץ הם בהחלט מהנים, אך חשוב להיות מוכנים למקרי חירום ובעיות רפואיות שעלולות לצוץ אצל תיירים ואורחים שבאים לכאן. על מנת שהם וגם אתם תוכלו ליהנות מהטיול שלהם באופן מלא ובראש שקט, עליהם לרכוש ביטוח רפואי שיכסה אותם בעת הצורך. באופן הזה תיירים יוכלו לקבל שירותים רפואיים מתקדמים במהרה, בלי צורך בהמתנה לאישור של הביטוח שלהם, ואפילו להיות מוטסים חזרה לארצם, אם וכאשר יהיה צורך בכך.